دکتر کاشت مو در تبریز

دکتر کاشت مو در تبریز

دکتر کاشت مو در تبریز که در مجموعه کلینیک حکیمان به ارایه خدمات می پردازند خانم دکتر مهین اتابکی و دکتر سولماز معیری بوده که از جمله متبحران امر کاشت مو در تبریز و جراحی زیبای محسوب می گردند.

دکتر مهین اتابکی متخصص پوست و مو، زیبایی و کاشت مو که مدیریت درمانگاه حکیمان را نیز بر عهده دارند عضو انجمن متخصصین پوست اروپا و مسئول فنی کاشت موی حکیمان در تبریز می باشند. این دکتر کاشت مو در تبریز از اولین پزشکانی است که در زمینه کاشت مو در تبریز از چندین سال قبل شروع به فعالیت نموده اند. همچنین سابقه مدیریت در درمانگاه ها و کلینیک های متعدد تخصصی کاشت مو در تبریز در رزومه وی ثبت شده است.

دکتر دیگر در زمینه کاشت مو در تبریز، دکتر سولماز معیری پزشک پوست و مو می باشند و سابقه 10 سال فعالیت مستمر در زمینه  پوست، مو و زیبایی و لیزر را دارند. وی عضو انجمن جامعه جراحان عمومی و عضو انجمن پزشکان عمومی ایران می باشند.

از جمله امتیازات این کلینیک  کاشت مو در تبریز اینست که حدود 400 نفر را تحت پیوند کاشت مو قرار داده اند و این تعداد تنها فقط مربوط به بازه زمانی افتتاح کلینیک کاشت موی حکیمان تبریز تاکنون بوده و قبل از آغاز به کار ،حدود 1500 نمونه موفق کاشت مو در تبریز توسط خانم دکتر مهین اتابکی انجام گرفته شده است.

درصد موفقیت حاصل شده در زمینه کاشت مو توسط دکتر کاشت مو در تبریز که در درمانگاه کاشت مو حکیمان تبریز انجام یافته، بالای 95% گزارش شده است.

بهترین دکتر کاشت مو در تبریز

استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در زمینه  لیزر و جوانسازی پوست و بهره گیری از مجرب ترین دکترهای کاشت مو در تبریز و پرسنل مجرب از مزایای کلینیک حکیمان بوده و در مقایسه با مراکز کاشت مو و لیرز سایر کشورها اهتمام دکترهای کاشت مو در کلینیک حکیمان تبریز اینست که همگام با فناوری های روز دنیا و یافته های نوین دنیای زیبایی و پوست و مو خدمات مطلوب و در سطح عالی را به مراجعان ارایه نمایند.

با اطمینان خاطر می توانید بهترین پیوند و ترمیم مو را از دکتر کاشت مو در تبریز که در فوق اشاره گردید در معتبرترین کلینیک کاشت موی سر در تبریز بخواهید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن های: 33321979 – 33329304-041 و یا از طریق ایمیل dr.moayyeri@gmail.com با دکتر کاشت مو در تبریز در ارتباط باشید.

 

Originally posted 2017-02-20 16:55:30.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.