لیزر موهای زائد در تبریز

لیزر موهای زائد در تبریز

لیزر موهای زائد در تبریز
نوع لیزر بکار رفته جهت موهای زائد متفاوت است و این امر به عواملی چون رنگ مو و ضخامت آن و موقعیت موها و همچنین رنگ و طبقه بندی پوست مراجعه کنندگان بستگی دارد. پوست روشن و سفید با موهای سیاه معمولا بهترین واکنش را نسبت به درمان لیزر نشان می دهند. موهای سیاه به علت داشتن ملانین بیشتر نور بیشتر از لیزر را به خود جذب می کنند و به همین علت نتیجه بهتری در طول درمان خواهند داشت. انتخاب یک پزشک مجرب و کلینیک با سابقه در لیزر موهای زائد در تبریز بسیار مهم است.

روند لیزر موهای زائد در تبریز
پیش از لیزر موهای زائد در تبریز متخصصان کلینیک حکیمان فرد مراجعه کننده را معاینه می کنند و شرحی از اطلاعات پوستی وی اخذ می نمایند. همچنین پزشک اطلاعات دقیقی از لیزر و همچنین جراحی را به وی می دهد، همچنین انتظارات فرد متقاضی مسموع متخصص مربوطه قرار می گیرد.
در فرایند لیزر موهای زائد در تبریز که توسط دستگاه های لیزر فوق پیشرفته همچون لیزر کندلا استفاده می شود موثر و مناسب برای طیف وسیعی از انواع پوست بوده و سریع ‌ترین روش جهت از بین بردن موهای زائد در تبریز محسوب می گردد.
پوشش ‌دهی وسیع و سرعت تکرار بالا، درمان سریع نواحی بزرگ؛ سرعت تکرار بالا، تاثیرگذاری بعد از اولین جلسه درمانی، بدون نیاز به تعداد زیاد جلسات درمان و عدم دردناک بودن درمان از مزایای لیزر موهای زائد در تبریز است.

نکات مهم برای لیزر موهای زائد در تبریز
از نکات مهم برای نتیجه گیری بهتر لیزر موهای زائد در تبریز اینست که پیش از انجام لیزر، هرگونه کرم و مواد آرایشی را با آب بصورت کامل بشویید.
هیچگاه پوست خود را برنزه نکنید. زیرا پوست های تیره در برابر لیزر پاسخ کمتری می دهند.
بدون هماهنگی با پزشک هیچگاه روش هایی که سبب می شود مو از ریشه کنده شود استفاده نکنید.
سعی کنید در روزهای مراجعه موها بلند نباشد و به گونه ای باشند که نوک مو مشخص شده باشد و از سطح پوست بیرون زده باشد.
حتما در تاریخی به مرکز مراجعه کنید که برایتان تعیین شده است در صورتیکه با تاخیر به مرکز بروید ممکن است تعداد جلسات شما زیادتر شود و مقاومت موهای شما نیز بیشتر گردد.

لیزر موهای زاید در کلینیک حکیمان
کلینیک حکیمان مجهز به انواع دستگاه های لیزر الکس می باشد. این دستگاه های لیزر ساخته شده در بهترین شرکت های امریکایی و اروپایی در زمینه لیزر مو می باشند تا عمل لیزر مو را به نحو احسن انجام دهند.
انتخاب انواع لیزر به نوع پوست و رنگ و سلیقه ی افراد و به محل موهای زائد و ضخیم بودنشان بستگی دارد.
در کلینیک تخصصی حکیمان از بی عارضه ترین روشهای لیزر استفاده می شود، به گونه ای که در هر جلسه، لیزر موهای زاید در کمترین زمان ممکن انجام شده و بعد از انجام لیزر مو هیچ عارضه ای روی پوست بیمار باقی نمی ماند. بعضی از مراجعین به کلینیک به دلیل عدم اطلاع از دستگاه های لیزر و نحوه کارکرد آن احساس ترس دارند و برخی از افراد فکر می کنند که لیزر مو موجبات عوارضی را در بدنشان فراهم می آورد. لازم به ذکر است که انجام فرایند لیزر موهای زائد در کلینیک حکیمان به بافت های مجاور هیچگونه آسیبی نمی رساند و فقط به ریشه مو برخورد می کند به همین خاطر جای هیچگونه جای نگرانی نیست. برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما در تماس باشید.

Originally posted 2019-07-20 10:08:07.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.