متخصص کاشت مو در تبریز

متخصص کاشت مو در تبریز

متخصص کاشت مو در تبریز سرکار خانم دکتر مهین اتابکی می باشد.

دکتر مهین اتابکی متخصص پوست و مو، زیبایی و کاشت مو عضو انجمن متخصصین پوست اروپا، مدیریت و مسئول فنی کاشت موی حکیمان در تبریز را برعهده دارند. ایشان جزو نخستین پزشکانی می باشند که درزمینه کاشت مو در تبریز از دوازده سال پیش شروع به فعالیت نموده اند. همچنین سابقه مدیریت در چندین درمانگاه و کلینیک تخصصی کاشت مو در تبریز را برعهده داشته اند.

پزشک دیگر کاشت مو در تبریز، دکتر سولماز معیری  می باشد که پزشک پوست و مو بوده و سابقه  10 سال فعالیت مستمر در زمینه  پوست، مو و زیبایی و لیزر را دارند. ایشان عضو انجمن جامعه جراحان عمومی و عضو انجمن پزشکان عمومی ایران می باشند.

از جمله امتیازات این دو متخصص کاشت مو در تبریز اینست که حدود 400 نفر را تحت پیوند کاشت مو قرار داده اند و این تعداد تنها فقط مربوط به بازه زمانی افتتاح کلینیک کاشت موی حکیمان تبریز تاکنون بوده و قبل از آغاز به کار کلینیک مذکور، این دو متخصص کاشت مو در تبریز حدود 1500 نمونه کاشت مو را نیز انجام داده اند.

درصد موفقیت حاصل شده در زمینه کاشت مو توسط متخصص کاشت مو در تبریز که در درمانگاه کاشت مو حکیمان تبریز انجام یافته، بالای 95% برآورد شده است.

بهترین متخصصان کاشت مو در تبریز

استفاده از بهترین و پیشرفته ترین دستگاه های روز دنیا در زمینه  لیزر و جوانسازی پوست و بهره گیری از مجرب ترین متخصصین کاشت مو در تبریز و اکیپ های کاشت مو از مزایای کلینیک حکیمان بوده و در مقایسه با مراکز کاشت مو و لیرز سایر کشورها تلاش متخصصان کاشت مو در کلینیک حکیمان تبریز اینست که همگام با تکنولوژیهای روز دنیا بهترین کیفیت را به مراجعین ارایه نمایند.

با اطمینان خاطر می توانید بهترین پیوند و ترمیم مو را از متخصص کاشت مو در تبریز که در فوق اشاره گردید در معتبرترین کلینیک کاشت موی سر در تبریز بخواهید.

Originally posted 2017-02-23 15:43:18.

دیدگاه ها

۲ دیدگاه برای “متخصص کاشت مو در تبریز”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.