هزینه لیزر الکس در تبریز

هزینه لیزر الکس در تبریز

هزینه لیزر الکس در تبریز

امروزه یکی از شیوه های های خلاص شدن از شرّ موهای زائد در سراسر بدن، استفاده از لیزر برای رفع موهای زائد است که این روش می تواند بعنوان بهترین روش ها محسوب گردد.
یکی از پیشرفته ترین دستگاهای لیزر دنیا برای از بین بردن موهای زائد برای همیشه، دستگاه لیزر الکس است. در بین سایر دستگاه های لیزر معمولا این لیزر یکی از پُر کاربردترین لیزر هایی است که در طول موج ۷۵۵ نانومتر، در محدوده طول موج مادون قرمز نزدیک کار می کند.

لیزر الکس در تبریز و مزایای آن
لیزر الکس در تبریز که در کلینیک تخصصی حکیمان استفاده می شود بصورت Q-Switch در دسترس است. درباره این حالت باید بگوییم که لیزر می تواند پرتوهایی را با شدت بسیار بالا و در پالس های بسیار کوتاه تولید کند. قابل تنظیم بودن طول موج و میزان انرژی برای از بین بردن هر نوع مو در واقع یکی از خصوصیات منحصر بفرد این دستگاه می باشد. بنظر بسیاری از کارشناسان لیزر درباره این دستگاه اینست که دستگاه لیزرالکساندرایت یکی از قدرتمندترین و پُر تاثیرترین لیزرها در میان سایر دستگاه ها است. الکس در واقع جواهری است که در این دستگاه مورد استفاده قرار گرفته و هرچقدر این جواهر مرغوب تر باشد، نتیجه عمل دستگاه بهتر خواهد بود. از مزیای دیگر دستگاه لیزر الکس در تبریز مجهز بودن به سیستم خنک کننده مخصوص است که این مورد می تواند برای جلوگیری از سوزش مناسب باشد.

طرز کار لیزر الکس در تبریز
لیزر الکس یک نوع از دستگاه لیزری است که از کریستال الکساندریت نوری با قدرت بسیار زیاد را از عبور می‌دهد. هنگامی که نور با گذشتن از این کریستال پرتوی با طول موج ٧۵۵ نانومتر تولید می‌ کند می تواند موهای زائد را از بین ببرد. لیزر الکس در تبریز موجود در کلینیک حکیمان که یکی از قدرتمند ترین دستگاه های رفع موهای زاید است برای از بین بردن موها معمولا طول موج های بالایی با انرژی بسیار بالا از لیزر ساطع شده و به انرژی گرمایی تبدیل می شود که با هدف قرار دادن منطقه خاصی از بافت بدن انجام می گیرد. در واقع درباره کارکرد لیزر الکس در تبریز می توانیم بگوییم که عملکرد آن بصورت فتوترمولیز است به این معنی که یک منطقه بصورت انتخابی با استفاده از نور لیزر گرم می شود. این لیزر باعث تخریب مختصر و مفید بافت جراحت شده و مناطق سالم اطراف آن بدون هیچ تغییری باقی می مانند.
از دیگر مزیت های لیزر الکس در تبریز اینست که می‌توان دستگاه را در حالت Q- Switiching قرار داد تا به این صورت پرتو نوری بسیار پُرتوان را در پالس های کوچک تولید کند. در رفع موهای زائد وجود چنین مکانیسمی می تواند بسیار مؤثر و موفق عمل نماید.
اگر شما هم از وجود موهای زائد بدنتان خسته شده اید و بدنبال راهی برای خلاصی همیشگی از آنها هستید با کارشناسان ما در کلینیک حکیمان در تماس باشید.

Originally posted 2019-08-29 10:16:17.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.