کاشت مو تبریز قیمت

کاشت مو تبریز قیمت

کاشت مو در تبریز قیمت بسیار مناسب و متناسبی با بودجه شما دارد. کاشت مو تبریز قیمت را بر مبنای میزان گرافت تعیین می کند. در اصطلاح پزشکی هر گرافت مجموعه ای از تار مو (1 یا 5 تار) را شامل می گردد که طی هر بار از پشت سر بیمار برداشته می شود. به طور میانگین بسته به سطح طاسی، کاشت مو تبریز قیمت اش از 4 تا 7 میلیون تومان می تواند متغییر باشد.

برای تعیین قیمت سایر خدمات زیبایی در تبریز، ارایه مشاوره حضوری برای کلیه خدمات درمانگاه تخصصی حکیمان بطور رایگان انجام می گیرد.

کلینیک تخصصی حکیمان در نظر دارد بهترین کیفیت خدمات را برای کاشت مو در تبریز با قیمت مناسب به مراجعان ارائه نماید.

در مقایسه نسبت به سایر کلینیک ها و درمانگاه هایی که خدمات زیبایی ارایه می دهند هزینه کاشت مو در تبریز قیمت اش در کلینیک حکیمان بسیار مناسب تر بوده و کلیه مراجعین کاشت مو در تبریز و در کلینیک حکیمان از ویزیت رایگان متخصصان این مجموعه برخوردار می گردند.

در ضمن در صورت نیاز به انجام خدمات مزوتراپی یا پی آر پی برای داوطلبان کاشت مو تبریز قیمت از پنجاه درصد تخفیف و در صورت نیاز به خدمات لیزری برای خود فرد یا اعضای خانواده شان نیز از پنجاه درصد تخفیف برخوردار خواهند شد.

در اغلب موارد کاشت مو در مرحله دوم برای برخی افراد بعد از یک یا چند سال پس از کاشت مرحله اول لازم می باشد که در صورت مراجعه مجدد بیمار و افزایش تعرفه کاشت مو تبریز قیمت دریافتی از این بیماران همان هزینه و قیمت قبلی خواهد بود.

تخفیف های ویژه قیمت کاشت مو تبریز که در کلینیک حکیمان برای اقشار مختلف ارایه می گردد عبارتند از:

  •   دانشجویان
  • مراجعین محترم از شهرستانها و مناطق محروم
  • افراد متاهل
  • افرادی که از طریق سایت یا کانال به تیم مراجعین کلینیک تخصصی حکیمان پیوسته اند
  • تازه دامادها
  • تخفیف ویژه در صورت مراجعه در گروههای چند نفری

 

 

 

Originally posted 2017-02-22 10:47:09.

دیدگاه ها

یک دیدگاه برای “کاشت مو تبریز قیمت”

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.