کاشت مو در تبریز به روش sut

کاشت مو در تبریز به روش sut

کاشت مو در تبریز به روش sut 

امروزه کاشت مو موجبات دلگرمی افراد طاس یا کسانی که موهایشان بشدت در حال ریزش است را فراهم آورده است. کاشت مو به روش های مختلفی صورت می گیرد. در این مطلب شما را با کاشت مو در تبریز به روشsut آشنا می نماییم. پس ما همراه باشید.

کاشت مو در تبریز به روشSUT

تکنیک SUT یکی از روشهای کاشت مو در تبریز است که بصورت تمام اتوماتیک انجام می گیرد و در آن فولیکول مو برداشت شده و در محل مورد نظر کاشته می شود. این متد که نسبت به سایر روشها جدیدتر است از آن می توان بعنوان یکی از بهترین تکنیک های کاشت یاد نمود که در ادامه دلایل آن ذکر می گردد.
این روش هیچگونه عوارضی ندارد چون از تیغ جراحی، بُرش و یا بیهوشی استفاده نمی شود. در کاشت مو به روش اس یو تی sut شاهد تراکم بسیار بالای موها و خط رویشی بسیار طبیعی هستیم به گونه ای که هیچکس قادر نخواهد بود کاشت موی زنده و پیوند موی طبیعی شما را تشخیص دهد.

مزایای کاشت مو در تبریز به روش SUT

در کاشت مو در تبریز به روشSUT نیازی به بُرش و جراحی وجود ندارد و باعث بروز زخم و طی کردن دوره نقاهت طولانی نمی گردد. علت برتری این روش، برداشت سریع و دقیق موهای پیوندی است. پس از آن بایستی این موهای پیوندی بخوبی نگهداری شده تا مرحله کاشت آن فرا برسد.
از دیگر مزایای کاشت مو در تبریز با روش sut استفاده از اسلیفت های بسیار ظریف، کاشت گرفت ها با فاصله ای کمتر از یک میلیمتر انجام می گیرد.
پیوند تعداد موی بیشتر و سرعت زیاد انجام کار نیز از مزیت های مهم روش اس یو تی (SUT) است. همچنین بیمار می تواند موهای کاشته شده را در همان روز اول در حدود نیم الی یک سانتیمتر با تراکم مناسب مشاهده نماید.
کاشت مو با روش sut در کلینیک تخصصی حکیمان تبریز انجام می گیرد که برای مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان کلینیک در تماس (33321979 -041) باشید.

Originally posted 2019-07-01 11:34:18.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.