کاشت مو در کلینیک حکیمان

کاشت مو در کلینیک حکیمان

ریزش مو یا آلوپسیا یکی از مشکلات رایج برای خانم‌ها و آقایان می‌باشد که عامل آن می‌تواند تنش‌های روحی و روانی، بیماری‌های مختلف، استفاده از برخی روش‌های درمانی و عوامل ژنتیکی و ارثی باشد. اگرچه ریزش مو در بعضی از موارد می‌تواند به صورت موقتی یا قابل درمان باشد، اما افراد زیادی هم از ریزش دائمی موها رنج می‌برند که می‌تواند منجر به کاهش اعتماد به نفس در آنان شود. عمل کاشت و پیوند مو می‌تواند به خانم‌ها و آقایانی که از طاسی و کم‌پشتی مو رنج می‌برند، کمک کند تا بر این مشکل غلبه کنند. موسسه کاشت موی حکیمان در زمینه حل مشکلات آلوپسیا پیشگام است.

در واقع تراکاشت مو یا کاشت مو به تکنیک جراحی گفته می‌شود که در آن ریشه‌های مو، تک تک از ناحیه اهدا کننده به ناحیه در حال ریزش و یا خالی از مو برده می‌شوند. از این روش بیشتر برای درمان ریزش موی مردانه استفاده می‌شود و طی آن ریشه‌هایی که به صورت ژنتیکی در مقابل ریزش مقاوم هستند به ناحیه طاس برده می‌شوند. بعلاوه از این روش برای بازسازی ابرو، مژه، محاسن، موهای سینه و ناحیه تناسلی و پوشاندن محل زخمهای ناشی از تصادف و یا جراحی مانند کشیدن پوست و کاشت موهای قبلی استفاده می‌شود. باید ذکر شود که کاشت مو با پیوند پوست متفاوت است وبرای پیوند مو اصلا نیازی به پیوند پوست نیست. کلینیک کاشت موی حکیمان با استفاده از جدیدترین تجهیزات کاشت مو تجربه ای بیاد ماندنی و موهایی زیبا و ماندگار را به ارمغان می آورد. در هر پیاز مو ۱ تا ۴ رشته مو رشد می‌کند.

روشهای کاشت موی مدرن در مرکز موی حکیمان :  امروزه در پیشرفته‌ترین روشهای کاشت مو، پیاز مو را دست نخورده انتقال می‌دهند. نتیجه این کار ظاهر طبیعی تر موهای کاشته شده‌است. این روش کاشت Follicular Unit Transplantation  و یا بصورت کوتاه شده FUT نامیده می‌شود. موهای اهدایی به دو روش کاملاً متفاوت جمع‌آوری می‌شوند. این کار فوق‌العاده تخصصی بوده و فقط متخصصین پوست و مواز جمله مرکز پوست و موی حکیمان  مجاز به انجام آن می‌باشند.

مرکز تخصصی موی بیش از ده هزار نفر کاشت مو و ترمیم مو را انجام داده است. این موفقیت مرهون پویایی در جهت برخورداری از روشهای نوین و ارائه آخرین متد کاشت مو و ترمیم در دنیا بوده است. اکنون کلینیک تخصصی موی حکیمان با متخصصین مجرب توانسته است کاشت مو برای 4700 نفر را با تکنیک SUT که از بهترین وجدید ترین روش های کاشت موی دنیا ست  انجام دهد،که برخلاف روش های قدیمی، صفر تا صد کاشت مو در یک جلسه صورت می پذیرد

Originally posted 2018-01-21 13:39:14.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.