کاشت مو قیمت

کاشت مو قیمت

کاشت موی طبیعی در ایران با بروزتر دانش است، و در کشور عزیزمان ایران با وجود داشتن متخصصین و پزشکان بسیار خوب توانسته ایم به آن سطح از کیفیت در این زمینه دست یابیم و در انجام تکنیک های جدید کاشت مو ، از تکنیک های قدیمی و سنتی هم استفاده ببریم، برای همین مورد است که قیمت کاشت مو در مراکز مربوطه متفاوت است. هزینه دقیق کاشت مو در هر کلینیک تخصصی کاشت موی به عامل‌های متعددی بستگی دارد که مهم‌ترین آنها عبارت‌اند از:
– تعداد پیوندها (گرافت‌ها)
– نوع گرافت‌ها
– تعداد جلسات لازم
– تکنیک و تکنولوژی کاشت
قیمت عمل کاشت مو بیش از هر چیز تابعی از تعداد پیوندهای لازم است. گرافت مو تکه کوچکی از بافت پوست سر و دربرگیرنده یک یا چند فولیکول مو است. این گرافت از بخشی از پوست سر، موسوم به ناحیه اهدا کننده، گرفته می‌شود که در برابر ریزش مو مقاومت بالاتری دارد و سپس به ناحیه کم پشت موی سر پیوند زده می‌شود.
تعداد گرافت مورد نیاز:
هزینه کاشت مو معمولاً بر حسب گرافت اعلام می‌شود و هزینه کلی عمل به تعداد گرافت‌ها بستگی دارد. هر چه تعداد گرافت (پیوند) مورد نظر بیمار بیشتر باشد، هزینه تقسیم شده بر گرافت کمتر خواهد بود. به علاوه گاهی اوقات لازم است بیش از یک عمل انجام شود تا نتیجه بهتری به دست آید، طبعاً در این صورت هزینه افزایش خواهد یافت. مقدار موی اهدا کننده در دسترس، بافت، رنگ و حالت کلی مو نیز عواملی هستند که بر قیمت نهایی عمل اثر می‌گذارند.حداقل تعداد گرافت‌های لازم به طور متوسط 600 عدد است که حداقل ریزش مو را پوشش می‌دهد. در صورت شدیدتر بودن طاسی باید حداقل 1500 گرافت به کار برده شود تا نتیجه قابل قبولی به دست آید، البته اکثر متخصصین کاشت مو بیشینه 3000 گرافت را مناسب می‌دانند. اگرچه گستردگی عمل در جلسه مشاوره مشخص می‌شود، اما در نهایت این خود بیمار است که تعداد گرافت‌ها را تعیین می‌کند. هر چه تعداد گرافت‌ها بیشتر باشد، زمان جراحی نیز طولانی‌تر می‌شود. بنابراین چون منابع بیشتری در این مدت مورد استفاده قرار می‌گیرد، هزینه ودرنتیجه قیمت کاشت مو افزایش می‌یابد.
البته چنانچه جراحی‌ بر روی ناحیه بزرگتری انجام شود، هزینه با توجه به تقسیم شدن قیمت کل بر تعداد گرافت‌ها کاهش می‌یابد و سرشکن می‌شود.

Originally posted 2018-01-24 15:40:52.

دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

This function has been disabled for کلینیک کاشت مو در تبریز.